Prihlásiť sa

Vyplniť prihlasovací formulár do 13. mája 2018.

Čítať e-maily

Podrobne si čítať správy, ktoré budú chodiť zadanú emailovú adresu.

Zaplatiť poplatok

Prevodom na účet uhradiť účastnícky poplatok (detaily sú uvedené v úvodnej e-mailovej správe).

Zaškrtnúť v kalendári

Workshopy pre účastníkov štartujú v podnelok 21. mája v dopoludňajších hodinách a pokračujú celý týždeň.

june

20jun19:00Edo Klena

july

11jul19:00Elmhurst College Jazz Band

Lektori

 • Alan Wykpisz
  Jeden z najuznávanejších kontrabasistov medzi poľskou mladou generáciou jazzových hudobníkov. Absolvent Fakulty jazzu na katowickej Hudobnej akadémii, ktorá považovaná za najprestížnejšiu v Poľsku. Skvelý chlapík.
 • Alina Rostotskaya
  Vokalistka a vokálna improvizátorka pohybujúca sa v rozmedzí od jazzového scatu po modernú klasickú vokalízu. Vo svojej tvorbe experimentuje s rôznymi štýlmi a jej hudba je fúziou jazzu, folku a klasickej hudby. Je víťazkou a laureátkou viacerých medzinárodných jazzových súťaží. Pochádza z Ruska.
 • András Dés
  Jeden z popredných bubeníkov maďarskej jazzovej scény. VHral na nespočetnom množstve koncertov s nespočetnými hudobníkmi takmer po celom svete. Zúčastnil sa nahrávok viac ako 80 albumov. Autor hudby pre filmy a divadlá. Skutočná originálna a veľkolepá scénická osobnosť. Muž s hyperaktívnou emocionálnou inteligenciou.
 • Edilson Sanchez
  Kolumbijský basgitarista, gitarista a perkusista, dlhodobo žijúci v Poľsku. Pochádza z hudobnej kultúry, ktorej hlavným prvkom je rytmus improvizovaný podľa nemenných štruktúr. Inštruktor, ktorý predstaví svoje tajomstvá v zábavnej atmosfére plnej tanečných pohybov. Muž odzbrojujúceho charakteru. Typický neeurópan!
 • Grzegorz Karnas
  Improvizátor spevák, vodca kapely, hudobný producent, pedagóg s akademickými skúsenosťami, školiteľ. Vystupoval v Európe, Afrike a Ázii. Vďaka hudbe, cestovným vášniam a životným potrebám navštívil viac ako štyridsať krajín sveta. Rád hovorí o fonetike, rytme a bytí sám sebou. Je hlavou i srdcom festivalu Voicingers v jeho rodných Żorach.
X