august, 2020

20aug11:0011:50Bjorn Charles Dreyer (NO) – ZMENA: workshop bude viesť David KollarWorkshop 111:00 - 11:50 Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2

Event Details

Bjorn Charles Dreyer nakoniec kvôli aktuálnej situácii s ochorením COVID-19 do Košíc nepríde. Miesto neho povedie workshop David Kollar.

 

Hudobník, skladateľ narodený v USA, žijúci v Nórsku. Je absolventom University of Agder a Norwegian Academy of music. Na nórskej a svetovej scéne pôsobí viac ako 20 rokov.

Bjorn je typickým predstaviteľom špecifického prístupu nórskych hudobníkov vychádzajúceho zo špeciálneho nórskeho fílingu, umocneného spoločným povedomím, úzkou spoluprácou, zdieľaním hudobných prostriedkov a technologickej aktuálnosti. Na svojom workshope vás vtiahne do svojho sveta prepájania zvuku elektrickej gitary, elektroniky, IT technológii a dolovania zmysluplných a pôsobivých hudobných a zvukových prostriedkov. Naučí vás ako mať pod kontrolou zvuk a všetky jeho zdroje.

Spolupracoval: Mari Boine, Eivind Aarset, Annbjørg Lien, Xploding Plastix, Anneli Drecker (Bel Canto), Silje Nergaard, Kris Kristofferson, Gareth Jones (Depeche Mode) Rita Eriksen, Jan Bang, Erik Honoré, Iver Kleive, Madrugada, Sissel, Sigbjørn Nedland, Scott Gorham, Kjetil Bjørnstad, Kristiansand Symphony Orchestra a mnohými ďalšími. Pre Hevhetiu vydal album wESTAMAN.

Komunikačný jazyk workshopu je angličtina a budú sa konať 20. augusta 2020 o 11:00 v priestoroch Kasární/Kulturparku (miestnosť upresníme neskôr).

Linka na prihlásenie sa na workshop

Bjorn Charles Dreyer (1968): Making music with computer and electronics

Time

(Thursday) 11:00 - 11:50

Location

Kasárne/Kulturpark

Kukučínova 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X