august, 2020

22aug12:0012:50Event CancelledMagnus Sefaniassen Eide (NO) – Drums technique (role in the band, dynamic, poly-rhythms, physical side of playing drums, accompaniment...), personal connection to the instrument and improvisationWorkshop 612:00 - 12:50 Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2

Event Details

Magnus vyštudoval bicie na Norwegian Academy of Music v Oslo. Patrí medzi navyťaženejších bubeníkov svojej generácie. Vystupuje s najlepšími nórskymi hudobníkmi. Vďaka svojej univerzálnosti je vyhľadávaným spoluhráčom. Je doma vo všetkých žánroch od mainstreamu, cez fusion, pop, rocku, metalu až k súčasnej improvizovanej a experimentálnej hudbe. Spojenie virtuóznej techniky a výnimočnej muzikality z neho robí skvelého a nezameniteľného bubeníka a hudobníka.

Pre vydavateľstvo Hevhetia vydal 2 albumy s česko-nórskym triom KIAP.

Workshop bude venovaný rozvoju techniky hry na bicie, úlohe bubeníka v kapele, dynamike, polyrytmom, fyzickému poňatiu hry na bicích, doprovodu, ako aj osobnému a osobitému prístupu k nástroju a improvizácii.

Time

(Saturday) 12:00 - 12:50

Location

Kasárne/Kulturpark

Kukučínova 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

X