Pawel Kaczmarczyk audiofeeling trio

Pawel Kazcmarczyk Audiofeeling trio

Dátum a čas:
štvrtok - 09. 07. 2015 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Paweł Kaczmarczyk je jednym z najvýznamnejších mien súčasného poľského jazzu, čo porvrdili aj viacere medzinárodne rešpektované médiá. Fenomentálny klavírista a skladateľ vydal pod svojim menom niekoľko albumov vo významných európskych vydavateľstvách. Pri svojej tvorbe neustále hľadá nové kontexty. Aktuálny album Something personal, ktorý už vydáva pod značkou vydavateľstva Hevhetia je výsledkom nazbieraných skúseností a odráža zrelosť a citlivosť prístupu. Je to akési rozprávanie o zvuku, zahrňujúce moderné improvizačné postupy na najvyššiej úrovni.

Skupina Audiofeeling trio hrala na mnohých známich miestach po celom svete, napríklad v nemeckých kluboch Unterfart v Mníchove, A-Trane v Berlíne. Takisto hrali aj na mnohých europskych festivaloch medzi ktoré partia 12 Points Jazz festival v Dubline, Lamantin Jazz festival v Szombthely v Maďarsku, Jazznica v Banskej Štiavnici a v koncertných sálach napr.: Minská koncertná sála v Bielorusku.

Za zvláštnu zmienku stojí účasť na jednom z najväčších jazzových festivalov v Európe – London Jazz festival a koncert v rádiu BBC.

Audiofeeling trio:

  • Paweł Kaczmarczyk – klavír
  • Maciej Adamczak – basa
  • Dawid Fortuna – bicie

Predpredaj vstupeniek: http://bit.ly/1Jb5P4x


Poloha na mape

Loading Map....

X