Magnus Sefaniassen Eide (1991) - drums technique (role in the band, dynamic, poly-rhythms, physical side of playing drums, accompaniment, ...), personal connection to the instrument and improvisation

TERMÍN WORKSHOPU: 22. AUGUST, 12:00, Kasárne/Kulturpark

Magnus vyštudoval bicie na Norwegian Academy of Music v Oslo. Patrí medzi navyťaženejších bubeníkov svojej generácie. Vystupuje s najlepšími nórskymi hudobníkmi. Vďaka svojej univerzálnosti je vyhľadávaným spoluhráčom. Je doma vo všetkých žánroch od mainstreamu, cez fusion, pop, rocku, metalu až k súčasnej improvizovanej a experimentálnej hudbe. Spojenie virtuóznej techniky a výnimočnej muzikality z neho robí skvelého a nezameniteľného bubeníka a hudobníka.

Pre vydavateľstvo Hevhetia vydal 2 albumy s česko-nórskym triom KIAP.

Workshop bude venovaný rozvoju techniky hry na bicie, úlohe bubeníka v kapele, dynamike, polyrytmom, fyzickému poňatiu hry na bicích, doprovodu, ako aj osobnému a osobitému prístupu k nástroju a improvizácii.

Najneskorší možný termín prihlásenia je 31. júl 2020.

  • Hudobné schopnosti

    V nasledujúcich riadkroch prosím definujte vaše hudobné vzdelanie, vami preferovaný nástroj a hráčske schopnosti a skúsenosti. Tieto údaje nám pomôžu lepšie štruktúrovať priebeh workshopov. Ďakujeme.
  • Popíšte svoje hráčske schopnosti, zručnosti, členstvo v hudobných zoskupeniach, či účasť v hudobných súťažiach.
X